Neff

ما تاریخ آشپزخانه را از سال 1877 نوشته ایم. بیش از 135 سال تلاش و شور و شوق برای آشپزها، آشپزخانه ها و غذا ها صرف شده است

         

صادرنما – فانتونی

شرکت صادر نما با اخذ نمایندگی برندهای آلمانی Hailo و Hettich شروع به فعالیت کرد. در این زمان در مسیر پیشرفت و توسعهبا افتخار برند افتخاری این شرکت به نام فانتونی را معرفی نمود.

         

Gaggenau

گاگنا در سال 1961 به عنوان یک مارک لوکس بین المللی شناخته شد ، لوازم آشپزخانه گاگنا با مزایای عملی ویژه ، کیفیت عالی و طراحی فوق العاده در دنیا شناخته شده است.

         

Kessebohmer

کسه بومر به معنای راه حل های نوآورانه  و ترکیبی قدرتمند از  طراحی ، کارکرد عالی  و کیفیت بالا می باشد. امروزه گروه کسه بومر همچنان با نوادگان همان خانواده موسس اداره می گردد.

         

Rodi

رودی (RODI SINKS & IDEAS) با بیش از 60 سال تجربه در تولید سینک های استیل آشپزخانه ، راهکاری برای بین المللی شدن بدست آورده است و در بیش از 60 کشور ارائه می شود.

         

شرکت رویال تاپ

شرکت بین المللی ایما امین که با نام تجاری رویال تاپ  بزرگترین تولید کننده صفحات کانترتاپ آشپزخانه و روشویی از سنگهای  طبیعی در ایران می باشد.

         

Salice

تصمیم گرفته شده در سال 1957 برای تمرکز روی تولید لولاهای پنهان اتوماتیک مبلمان، به سالیچه این امکان را داد تا به بالاترین رده تخصص در این زمینه برسد

         

بهریزان

شرکت بهریزان در سال ۱۳۵۴ تاسیس و در سال ۱۳۵۶ در شهر اصفهان، آغاز به کار نمود و با هدف محصولات با کیفیت و رضایت مشتریان شروع به تولید دستگیره کمدی و کابینتی کرده است

Werkstatten

نزدیک به 40 سال پیش به عنوان یک منبع تخصصی در صنعت مبلمان محلی با تکیه بر نوآوری تبدیل به بزرگترین تولید کننده پانل های نقش برجسته و شکل داده شده جهان شده است.

Bortoluzzi

شرکت بورتلوتزی یک شرکت ایتالیایی است که در سال 1988 شروع به کار کرده است. در ابتدای تولید به صورت انحصاری برای شرکت های تولید مبلمان معروف در دنیا تولید مکانیزم های کشویی نموده است